این مطلب ۵۲ بار خوانده شده
مسئول سازمان بسیج سازندگی خبر داد

رونمایی از سامانه اینترنتی "عمران اجتماعی" توسط بسیج جهت کمک به ساخت مناطق سیل زده

زهرایی گفت: سامانه "عمران اجتماعی" در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و به منظور هدفمندسازی کمک های مردمی برای مناطق سیل دیدگان کشورمان به آدرس اینترنتی omranejtemaei.ir رونمایی می شود.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،به نقل از خبرگزاری بسیج محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی با اشاره به نقش بسیج در کمک به مردم سیل زده کشورمان اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین در مواجهه با سیل اخیر، دو مرحله را پیش بینی کرد که می توان به استقرار سپاه های استانی در مناطق جغرافیایی مشخص در استانهای سیل زده و همچنین امداد و نجات مردم سیل زده و ارسال اقلام مورد نیاز، تجهیزات مهندسی و گروه های جهادی در مرحله اول اشاره کرد. وی ادامه داد: سازمان بسیج مستضعفین در مرحله دوم تلاش نموده است که با اولویت تعمیرات، بازسازی و ساخت منازل مردم سیل زده اقدام نماید و تلاشهایش در این مسیر، همچنان ادامه دارد.

زهرایی با بیان اینکه سامانه اینترنتی برای جمع آوری کمک های مردمی سراسر کشور جهت کمک به مردم سیل زده کشور راه اندازی شده است، گفت: روز دوشنبه ۷ مردادماه، در حاشیه جلسه فرماندهان سپاه های استانی و با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در استان لرستان، از سامانه "عمران اجتماعی" که در راستای طرح جهاد همبستگی ملی و به منظور هدفمندسازی کمک های مردمی برای سیل دیدگان کشورمان به آدرس اینترنتی www.omranejtemaei.ir رونمایی می شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور تاکید کرد: این سامانه اینترنتی، به منظور جمع آوری کمک های مردمی و با محوریت مساجد راه اندازی گردید و نحوه کمک به ساخت مسکن و نحوه تامین کالاهای اساسی مردم سیل زده، به نمایش در آمده است و در این سامانه اینترنتی، هر خانه، یک گروه و متولی جهادی پیدا می کند و خیران می توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی، کمک های مردمی خود را واریز نمایند و در جریان ساخت بازسازی منازل مردم سیل زده قرار بگیرند. وی با بیان اینکه سامانه اینترنتی "عمران اجتماعی" این امکان را برای خیران مهیا می سازد که در جریان پیشرفت خانه ای که برای ساخت و بازسازی اش کمک مادی نموده اند را مشاهده نمایند، خاطر نشان کرد: راه اندازی این سامانه اینترنتی نشان دهنده شفافیت کار است و انشالله که بتوانیم با کمک مردم، خسارت های ناشی از سیل در مناطق سیل زده را جبران نماییم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.