این مطلب ۳۷ بار خوانده شده
هیچ تشویقی برای بسیج بهتر از تایید مقام معظم رهبری نیست

هیچ تشویقی برای بسیج بهتر از تایید مقام معظم رهبری نیست

سردار سید صادق حسینی ظهر امروز در دیدار با متخصصین بسیج از اقشار مختلف با نماینده، ولی فقیه در استان کردستان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک هدیه الهی است که خداوند به نظام ما ارزانی داشت.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،سردار سید صادق حسینی ظهر امروز در دیدار با متخصصین بسیج از اقشار مختلف با نماینده، ولی فقیه در استان کردستان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج یک هدیه الهی است که خداوند به نظام ما ارزانی داشت. وی با بیان اینکه چهل سال پیش هدف امام راحل تشکیل بسیج مستضعفان جهان اسلام بوده است، بیان کرد: خروجی این اقدام امام (ره) مقاومت امروز جهان اسلام است. فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: از برکات بسیج در مبارزه با ضدانقلاب، دوران دفاع مقدس، سازندگی کشور و مباحث فرهنگی و اجتماعی استفاده کرده‌ایم. سردار حسینی اظهار داشت: در هفته مبارک بسیج هر سال از خدمات و تلاش‌های بسیجیان در اقشار مختلف تجلیل می‌شود. وی افزود: هم اکنون ۸۸ گردان سازمان‌یافته بسیج در کردستان آماده هرگونه عملیات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی امنیت پایدار هستند. فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با تقدیر از حضور گسترده مردم استان در راهپیمایی علیه آشوبگران و اغتشاشات اخیر، افزود: مردم همواره ستون اصلی نظام اسلامی بوده و بسیج مردمی در ایران اسلامی به ویژه کردستان نقش مهمی در برقراری امنیت پایدار داشته و دارند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه آمادگی بسیج در کنار نیرو‌های امنیتی موجب حفظ آرامش در زنجان بوده است و هر جا خطری نظام را تهدید کند سینه بسیج سپر بلای انقلاب است، ادامه داد: هیچ تشویقی برای بسیج بهتر از تایید مقام معظم رهبری نیست. سردار حسینی خاطرنشان کرد: در خاموش کردن فتنه چند روز اخیر هم نقش سپاه و بسیج بسیار روشن بود. وی افزود: خوشبختانه مردم خیلی زود صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و در این راستا نقش بسیجیان در روشنگری مردمی بسیار چشمگیر بود.  

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.