این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
بسیجی توانمند

دانشجوی بسیجی توانمند می تواند حربه القای تغییر رفتار در سبک زندگی اسلامی را خنثی کند

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در مراسم اختتامیه دوره توانمندسازی فضای مجازی در سنندج بیان کرد: حضور نیروی انقلابی نخبه که همواره آماده، مجهز و آگاه باشند تا بتواند با درایت، وقت شناسی و زمان شناس اقدام لازم را داشته باشند ضروری است.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،به نقل از کرد تودی سردار سید صادق حسینی در بین دانشجویان بسیجی بیان کرد: مقابله با هر موضوعی تنها با داشتن درایت ممکن می شود و با در دست داشتن نقشه راه اهداف و آرمان های انقلابی تحقق می یابد و رسیدن به هدف نهایی ممکن می شود.

وی بیان کرد: پس دانشجوی بسیجی که در حوزه مجازی توانمند شده است، می تواند با موقعیت شناسی که دارد به درجات والای توانایی دست یابد و چون هم توانمند است و هم نخبه مقتدرانه می تواند اثرگذار هم باشد و قاعدتا حرف و نظر او سندی است که جامعیت و مقبولیت می یابد.
فرمانده سپاه بیت المقدس عنوان کرد: نیروی انسانی توانمند ارزشمند است که نظام و جامعه را بهره مند از اثرات خود می کند و خوشبختانه در طول ادوار تاریخی انقلاب اسلامی حضور نیروی ارزشی در حوزه فرهنگی یک برکت بی پایان بوده که همواره نقش به سزایی در تثبیت موقعیت شناسی زمانی و مکانی داشته است.
وی بیان کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی در حال حرکت به سوی تاریخ سازی ارزشمند و اثرگذار است و نشاط و پویایی بسیج سیل خروشانی است که می تواند به مراتب قدرتمند باشد و حتی حربه القای تغییر سبک زندگی اسلامی دشمن را منتفی کند.
سردار حسینی عنوان کرد: فضای مجازی توانسته به خوبی در بین مردم جا باز کند و یک رسانه مرجع شناخته شده است که شبیه شمشیر دو لبه در مسیر مثبت و منفی می توان اثر بگذارد و کسی که توانا است باید از قدرت مثبت آن بهره ببرد.

وی افزود: امروزه دست اندرکاران فضای مجازی به فکر القای تغییر رفتار و شیوه زندگی در جوامع اسلامی هستند و برای اینکه هدف و سبک و سیاق زندگی خود را به مردم غالب کنند از تمامی توان و با هزینه بالا بهره می گیرند.

سردار حسینی اذعان کرد: این تلاش برای تغییر ذائقه و نیز تخریب هسته مقدس خانواده تنها با تیم قوی رسانه ای دشمن انجام می شود که این خود لازمه تلاش برای ارتقا و توانمند کردن نیروهای توانای رسانه ای است تا در مقابل هجمه فرهنگی بتوان ضربه بزرگی به دشمن وارد کرد.

وی گفت: بسیجی های ما همگی تحصیل کرده، جوان، بانشاط و توانا هستند که همین ظرفیت والا و عظیمی برای ما خواهد بود اگر به درستی آنها را دسته بندی کنیم و راه و مسیر درست را به آنها نشان دهیم.

سردار حسینی خاطرنشان کرد: کردستان در روزهای اخیر آبستن وقایعی بوده که نیاز رسانه ای ما می طلبد با صحت، دقت و سرعت انتشار بالای اخبار و رویدادها فضا را برای اعتماد سازی هموار کنیم و جوانان بصیر ما بر موج وقایع سوار شوند و سکان آن را به دست بگیرند.

وی گفت: جامعه آمادگی دریافت همه اخبار و رویدادها را دارد و بنگاه شایعه پراکنی دشمن هم در جهت ایجاد تفرقه در کشور همیشه فعال بوده که لازمه این موضوع ایجاد لشکر سایبری مقتدر و متداوم با خوراک قوی و مناسب است.

سردار حسینی با بیان اینکه زبان هنر امروزه به زیباترین شیوه ممکن می تواند در بین مخاطبان رایج شود، بیان کرد: قدرت انتقال تاثیرگذار مطالب بسته به هنر و توانایی دانشجویان دارد تا در نهایت با بصیرت خود بهترین تصویر و تاثیرگذارترین نقاشی را ترسیم و ماندگار کنند.

وی عنوان کرد: در انتخابات پیش رو قاعدتا دشمن بر بی تاثیرنشان دادن و کمرنگ کردن حضور مردم تلاش خواهد کرد و همین موضوع می تواند مشق بصیرتی دانشجویان دوره توانمندسازی فضای مجازی باشد تا بتوانند در این حربه نهایت اهتمام خود را بر خنثی سازی اقدامات دشمن ترسیم کنند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن تنها با نیت ضربه به نظام و انقلاب با کیلومترها فاصله از ما در حال تفرقه افکنی است، عنوان کرد: دشمنان ما به دلیل فاصله مکانی که با ما دارند هیچ ضربه ای از ناامنی در شهرهای ما نمی خورند.

سردار حسینی با بیان اینکه آگاهی ما و بصیرت جوان ما تنها حربه برای جلوگیری از ضربه دشمنان است، بیان کرد: وحدت رمز همیشگی در پیروزی های ما بوده که تنها با تغییر تاکتیک ها در بحرانی ترین مواضع هم توانسته مهر آخر برای خنثی سازی حربه دشمن و برگرداندن موضع جنگ ها شود.

وی افزود: همگرایی و وحدت ما اگر با ایمان همراه باشد، می تواند تاکتیک های دشمن را از دم برهم بزند و لازمه حفظ این وحدت و تشویق به این همگرایی حضور موثر رسانه ای و مقتدرانه در فضای مجازی است.

سردار حسینی در خاتمه جوانان بسیجی را به حضور بصیرتی همراه با آگاهی در فضای مجازی دعوت و تشویق کرد.

گفتنی است در خاتمه مراسم هم از برترینهای شبکه سازی، محتوا و عملکردی تقدیر به عمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.