این مطلب ۱۰۱ بار خوانده شده
در پی آسمانی شدن حاج قاسم سلیمانی؛

نمازگزاران کردستانی اقدام تروریستی آمریکا را محکوم کردند

مردم بسیجی کردستان در پی آسمانی شدن شهید سردار حاج قاسم سلیمانی بعد از نماز جمعه به راهپیمایی برخواستند و جنایات اخیر آمریکا را محکوم کردند.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،مردم بسیجی کردستان در پی آسمانی شدن شهید سردار حاج قاسم سلیمانی بعد از نماز جمعه به راهپیمایی برخواستند و جنایات اخیر آمریکا را محکوم کردند.

مردم متدین و انقلابی سنندج همزمان با سراسر کشور بعد از اقامه آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه، اقدام به راهپیمایی کرده و انزجار خود از جنایت نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن سردار شجاع سپاه سپهبد قاسم سلیمانی اعلام کردند. نمازگزاران که از مقابل مسجد جامع سنندج تا میدان انقلاب این شهر راهپیمایی کردند ضمن سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر آل سعود خائن، شهید راه خدا، شهید راه قرآن راهت ادامه دارد، تنفر خود را از استکبار جهانی و جنایات دولتمردان این کشور به نمایش گذاشتند.

نمازگزاران انزجار خود را از حرکت تروریستی آمریکا در شهادت شهید سلیمانی ابراز کردند و با تاکید بر اینکه نباید خون شهدا پایمال شود از مسوولین کشوری و لشکری خواستند این اقدام تروریستی با شدت پاسخ داده شود.

بسیاری از شرکت کنندگان در این راهپیمایی با چشمانی گریان مسیر را طی نموده و با صداهایی رسا خطاب به سردمداران آمریکایی اعلام خون‌خواهی می‌کردند و در شعارهایی بیان می‌کردند که "همه ما قاسم سلیمانی هستیم".

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.