این مطلب ۲۰ بار خوانده شده
مسجد قبا سنندج در ماتم سردار

مسجد قبا سنندج در عزای سردار دلها

مراسم گرامیداشت شهادت «سردار سلیمانی» در مسجد قبا برگزار شد
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،مراسم گرامیداشت سردار رشید اسلام «سردار سلیمانی» پیش از ظهر امروز در مسجد قبای این شهر با حضور گسترده مردم عزادار و مسئولان دستگاه‌های مختلف برگزار شد.

در این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج اظهار کرد:شهادت حاج قاسم سلیمانی بنیان حکومت بر باد رفته جنایتکاران را به لرزه در آورده است و در آینده نه چندان دور انتقام سختی از آمریکا خواهیم گرفت .

وی با اشاره به اینکه رویا روی دو جبهه حق و باطل از ابتدای خلقت آغاز و تا پایان جهان هم ادامه دارد افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی اولین شهیدی نیست که مظلومانه در جبهه ی حق به شهادت رسید و قطعا آخرین شهید این راه هم نخواهد بود

عسکری گفت: در وصیت نامه  شهید سلیمانی دیدید که این شهید بزرگوار وصیت کرده بودند که از ذکر عناوین  مختلف بر سنگ قبرم خوداری کنید و تنها نام یک سرباز را برای من قید کنید .

وی گفت: بیش از سی  میلیون نفر تا به امروز در تشیع جنازه شهید سلیمانی شرکت کردند که این نمایش قدرت خداوند متعال است .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج افزود: رمز موفقیت حاج قاسم سلیمانی خلوص نیتی بود که این شهید رشید داشت و این چنین رفتاری باید برای تمامی  مسوولین نظام ما الگو باشد چرا که حاج قاسم سلیمانی هیچ شانی را بالاتر از خدمت به مردم نمی دانست.

وی  با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که می فرمایند: شهادت هنر مردان خداست بکشید ما را  ملت ما بیدارتر خواهد شد بر دشمن عیان شد که ملت با به شهادت رسیدن حاج قاسم سلیمانی چگونه یک بار دیگه به خون خواهی حاج قاسم صدای انتقام سر میدهند.

عسکری عنوان نمود: دشمن با به شهادت رساندن حاج قاسم  می خواست پرونده مقاومت را ببندد ولی غافل از اینکه این راه  روشنتر از همیشه و قدرتمند تر از هر وقتی به راه خود ادامه خواهد داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.