این مطلب ۲۳ بار خوانده شده
امام جمعه سنندج عنوان کرد

انتقام سریع و به موقع از کفار دستور دینی است

ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی، جمعی از مردم کرمان و کشته شدگان پرواز تهران - کیف به مردم ایران اظهار کرد: امیدوارم همه رهرو راه شهدا باشیم و با بصیرت همه جانبه در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،ماموستا فایق رستمی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سنندج با تسلیت شهادت سپهبد سلیمانی، جمعی از مردم کرمان و کشته شدگان پرواز تهران - کیف به مردم ایران اظهار کرد: امیدوارم همه رهرو راه شهدا باشیم و با بصیرت همه جانبه در برابر توطئه های دشمنان ایستادگی کنیم.

وی در ادامه سخنان خود اقدام به موقع نیروهای هوافضای سپاه پاسداران در زدن سیلی به دشمن مستکبر آمریکایی را مورد تقدیر قرار داد و گفت: در برابر دشمنان باید با اقتدا و قدرت به مقابله برخواست و انتقام از کفار را در سریع‌ترین زمان ممکن اجرایی کرد.

امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از خطبه‌های این هفته به سالگرد تشکیل هسته‌های گزینش اشاره کرد و گفت: به کارگیری افرادی شایسته با حسن اخلاق و شخصیتی وارسته و توانمند در بدنه ادارات و سازمان امری مهم و ضروری است و به توسعه جامعه کمک ویژه‌ای می‌نماید.

ماموستا رستمی از کتاب آسمانی قرآن به عنوان برنامه‌ای پویا برای سعادت دنیا و آخرت مسلمین یاد کرد و گفت: باید آموزه‌های قرآنی در تمامی لحظات زندگی ما نمودی عینی داشته باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: با مطالعه آیات قرآنی و زندگی گذشتگان به این نتیجه می‌رسیم که فضل و لطف الهی در خصوص مومنان تمام شدنی نیست و نباید از الطاف الهی ناامید نشویم.

ماموستا رستمی از علما و روحانیون خواست که اعجاز قرآنی را برای مردم بیان کنند تا زمینه آشنایی هرچه بیشتر مسلمانان با اعجازهای این کتاب آسمانی فراهم شود و پایه های اعتقادی و دینی مردم تقویت شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.