این مطلب ۱۶ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

مساجد، محور بسیج برای اسلامی کردن محلات

سومین اجلاسیه سراسری اساتید شبکه تربیتی صالحین بسیج ظهر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید شبکه تربیتی صالحین کشور در مشهد آغاز شد.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،سومین اجلاسیه سراسری اساتید شبکه تربیتی صالحین بسیج ظهر امروز با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین و بیش از ۲۰۰ نفر از اساتید شبکه تربیتی صالحین کشور در مشهد آغاز شد.

سردار سلیمانی گفت: در بسیج محور بودن مساجد مورد تأکید جدی است و هدف پایگاه‌ها، اسلامی کردن محله است که این موضوع از لحاظ پیگیری و مطالبه به عنوان اقدام اصلی سازمان بسیج است.

وی افزود: از ۵۴ هزار پایگاه مقاومت بخش قابل توجهی فعال است و شورای پایگاه‌های فعال برای سایر پایگاه‌ها الگو خواهند شد؛ پایگاهی که فعالی می‌شود نزدیک به ۴۰ عرصه نقش آفرینی در موضوعاتی مانند سازندگی، ورزشی، فرهنگی دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: سرگروه نقش آفرین باید حالت مربی داشته باشد و سایه نظام تربیتی از مجرای گروه‌های نقش آفرین وارد بدنه بسیج شود.

سردار سلیمانی با بیان اینکه برای تربیت ۸ میلیون جوان مؤمن انقلابی راهی به جز پرداختن به پایگاه های مقاومت نداریم، گفت: شورای عالی صالحین با مسئولیت فرماندهی کل سپاه تشکیل شده و پیگیری‌های سازمان بسیج از نظام تربیتی انجام خواهد شد. شورای محتوایی شجره طیبه صالحین نیز با مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در سپاه و اساتید تشکیل شده است

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.