شناسه : 39518
پنجشنبه, 07/10/1399 - 21:53
نویسنده : kordestan
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

بسیج باید توسعه پیدا کند و پایگاه های مقاومت بسیج در مساجد احیا شوند

سردار غلامرضا سلیمانی در بازدید از پایگاه مقاومت بسیج نمونه شهرکیان و فرخشهر گفت: بسیج در همه محلات باید راهبرد و تاکتیک داشته باشد.

به نقل از خبرگزاری بسیح: رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به استان چهارمحال و بختیاری و نظارت و بازرسی از سپاه قمربنی هاشم علیه السلام، در پایگاه های مقاومت بسیج نمونه خواهران فرخشهر و برادران شهر کیان حضور یافت و از نزدیک فعالیت های این پایگاه ها را بررسی کرد.

سردار غلامرضا سلیمانی در جمع  گروهی از بسیجیان شهر کیان و فرخشهر، گفت: آن چیزی که حضرت آقا می فرمایند؛ تبدیل تهدیدات به فرصت هاست.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از نظر تجهیزات دفاعی در زمره برترین کشورهای دنیا قرار گرفته است، اظهار کرد: توانمندی های حاصل شده به برکت تدابیر فرمانده معظم کل قواست که وجود ایشان مایه افتخار ما و عظمت و صلابت و شهامت در مقابل دشمنان است و نماد مردم دوستی و دلسوزی برای ملت ایران مسلمانان جهان هستند.

وی، توجه به نیروی جوان و خلاق و متفکر را مورد تأکید قرار داد و افزود: رتبه های بالای علمی، جغرافیای بزرگ و مرزهای آبی و خشکی طولانی از ویژگی های مهم کشورماست.

رئیس سازمان بسیج یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب و شهدای دفاع مقدس  را گرامیداشت و به تعبیر رهبر معظم انقلاب، بسیج را تشکیلات انقلاب اسلامی دانست .

سردار سلیمانی با بیان اینکه اقشار مختلف در هشت سال دفاع مقدس ایفای نقش کردند، اظهار کرد: بسیج در همه محلات باید راهبرد و تاکتیک داشته باشد. بسیج باید توسعه پیدا کند و پایگاه های مقاومت بسیج در مساجد احیا شوند.

وی، انتظار از دلسوزان و پیشکسوتان دفاع مقدس برای حضور بیشتر در کنار جوانان بسیجی و انتقال تجربیات به آنان را یادآوری کرد و گفت: بسیج میدان دار سازمان دهی انقلاب اسلامی بر عهده بسیج است .

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید