شناسه : 39801
دوشنبه, 07/21/1399 - 23:48
نویسنده : kordestan
مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان :

برگزاری راهیان نور یکی از اثرگذارترین و بهترین برنامه های فرهنگی است

مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان :برگزاری راهیان نور یکی از اثرگذارترین و بهترین برنامه های فرهنگی است

سرهنگ فرهاد غلامی مسئول راهیان نور سپاه بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت: برگزاری راهیان نور یکی از اثرگذارترین و بهترین برنامه های فرهنگی است که با اهتمام فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان هر سال هم میزبان بود و هم اعزام داشت اما متاسفانه با شیوع ویروس کرونا برای حفظ سلامتی زائران تصمیم بر آن شد که این اردو برگزار نشود.
وی گفت:  راهیان نور عاملی برای جلوگیری از فراموش شدن ارزش ها و درس های دوران دفاع مقدس و استفاده از هر ثروت و گنجی نیازمند فناوری است که راهیان نور در واقع فناوری استفاده از ثروت عظیم و معدن طلای دوران دفاع مقدس است .
غلامی ادامه داد: در طول سال های گذشته کاروانهای بسیاری از اقصی نقاط کشور و حتی خارج از مرزهای کشور عزیزمان در قالب کاروان های راهیان نور به زیارت این خاک مقدس مشرف می شدند، اما بعد از ظهور پدیده کوید 19 چند ماهی می شود که عاشقان سرزمین های نور در حسرت سفر به این قطعه ای از بهشت روزشماری می کردند؛ اینک به همت راهیان نور استان کردستان سفر مجازی به سرزمین های نور قرار است آغاز شود.
وی گفت: به مناسبت سالگرد هفته ی استانی دفاع مقدس، سایت راهیان نوراستان کردستان در فضای مجازی افتتاح خواهد شد تا از این به بعد زائران بتوانند به صورت مجازی از یادمان های استان کردستان بازدید کنند و از حضور راویان مطرح استانی و کشوری بهره مند شوند.
وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم با توجه به شرایط پیش‌آمده، در شبکه‌های مجازی، اردوی راهیان‌ نور را ایجاد کنیم، اضافه کرد: چون مردم نتوانستند به این مناطق عملیاتی و یادمان‌ها بیایند، راویان را در این مناطق حاضر کردیم تا یاد و خاطره شهدای کردستان زنده شود و ارتباطی قلبی برقرار شود.
 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید