شناسه : 51388
شنبه, 01/28/1400 - 13:49
نویسنده : kordestan
به مناسبت روز ارتش صورت گرفت؛

دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس با فرماندهان لشکر 28 پیاده کردستان

صبح امروز فرمانده سپاه بیت المقدس و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان کردستان به مناسبت روز ارتش با فرماندهان لشکر 28 پیاده کردستان دیدار کردند.

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ابتدای این دیدار با ادای احترام به مقام شامخ شهدا اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی نقش بسیار برجسته ای در دفاع مقدس و ایجاد امنیت پایدار کشور داشته و دارد و امروز این نهاد مانند ستاره ای درخشان در کنار سایر نیروهای مسلح از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب، زیر پرچم کشور عزیزمان دفاع می نماید.

سردار حسینی عنوان داشت: 8 سال دفاع مقدس کارنامه زرینی است که ارتش در کنار سپاه و سایر رزمندگان در شکست رژیم بعث عراق داشته است و تقدیم شهدای برجسته ای همچون شهید صیاد شیرازی، شهید بابایی و شهید شهرامفر گویای این امر مهم است و امروز هم تحت فرمان ولی امر مسلمین جهان در کنار سایر نیروهای مسلح نقش برجسته ای در امنیت و پایداری کشور عزیزمان ایفا می کند.

فرمانده سپاه بیت المقدس با بیان اینکه امروز بزرگترین مسئله برای مردم امنیت است افزود: توانمندی نیروهای مسلح بزرگ‌ترین عامل بازدارندگی دشمنان در برابر ملت ایران است.

سردار حسینی در این دیدار با تاکید بر لزوم اتحاد و همدلی هر چه بیشتر نیروهای مسلح، عنوان داشت: خوشبختانه هم افزایی بسیار خوبی بین سپاه و ارتش وجود دارد.

در پایان این دیدار از طرف فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان لوح یاد بودی به امیر رحمت پور اهدا گردید.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید