شناسه : 51389
شنبه, 01/28/1400 - 13:52
نویسنده : kordestan
کردستان

پیام فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان به مناسبت روز ارتش

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک صادر کرده است.

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک صادر کرده است.

در این پیام امده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«الان این ارتش، ارتش اسلام است و ارتش اسلام احترام دارد.»
  امام خمینی (رحمت الله علیه)
فرا رسیدن روز ۲۹ فروردین ماه که با پیام تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی، روز ارتش نامگذاری شد، یادآور حماسه آفرینی و فداکاریهای ارتشیان فداکار و انقلابی در همراهی با امام و امت در دفاع جانانه از انقلاب اسلامی است و ارتش جمهوری اسلامی ایران، همواره این همدلی با انقلاب و مردم و تحقق شعار ارتش فدای ملت را، در عمل به اثبات رسانده است، از سرکوب گروههای ضدانقلاب در کردستان تا حضور درخشان در دفاع مقدس و امروز هم کمک به مردم در حوادثی نظیر بیماری کرونا، سیل، زلزله و... است، امروز ارتش با فرماندهانی مکتبی و انقلابی، در کنار سپاه و سایر نیروهای مسلح با وحدت و همدلی، آرزوی دشمنان را در اختلاف بین سپاه و ارتش را بر باد داده است.
اینجانب سالروز این روز عزیز  را که روز ارتش انقلابی و مکتبی است، به فرمانده محترم و پرسنل و کارکنان خدوم و شجاع لشکر همیشه پیروز ۲۸ پیاده کردستان که عرصه حضور شیرمردان و دلاورانی همچون شهید صیادشیرازی،شهید شهرامفر و ۴۰۰۰ شهید والامقام و ۱۳۷۰۰ جانباز سرافراز می باشد، تبریک عرض نموده و توفیق و سربلندی این دلاورمردان را از خداوند سبحان مسئلت می نمایم.
سرتیپ دوم پاسدار سیدصادق حسینی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید