شناسه : 55671
چهارشنبه, 03/05/1400 - 10:09
نویسنده : kordestan
سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس

مشارکت در انتخابات کمک به پیشبرد آرمان شهدا است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان، یادواره شهدای رمضان سپاه دیواندره با حضور فرمانده و نماینده، ولی در سپاه استان، اعضای شورای تامین شهرستان دیواندره، مسولین ادارات و خانواده معظم شهدابرگزارشد.

یادواره شهدای رمضان سپاه دیواندره با حضور فرمانده و نماینده، ولی در سپاه استان، اعضای شورای تامین شهرستان دیواندره، مسولین ادارات و خانواده معظم شهدابرگزارشد.
در این مراسم سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم از آرمان‌های شهدا به عنوان  امانت الهی به قیمت جان  محافظت  کنیم و تا آخرین نفس پای آرمان امام و شهدا حاضر  باشیم.
وی با گرامیداشت سوم خرداد، افزود: آزاد سازی خرمشهر  و سوم  خرداد  برای همه ما درس آموز و عبرت آموز  است.
سردار حسینی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری عنوان داشت: مشارکت در عرصه‌های سرنوشت ساز کشور، کمک به پیشبرد آرمان شهدا است.
وی بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات تأکید کرد و گفت: این حضور خنثی کننده توطئه‌های دشمن شده و در تعیین سرنوشت کشور نقش آفرین است.
فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر تصریح کرد: حضور  پای صندوق‌های رأی باید آگاهانه باشد و با انتخاب فرد اصلح سبب ایجاد یأس و  ناامیدی  بین دشمنان شد.
گفتنی است این مراسم درسالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  با حضور اقشار مردم برگزار شد و در پایان  با اهدا لوح سپاس ازخانواده شهدا رمضان سال ۹۹ دیواندره تجلیل به عمل آمد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید