شناسه : 56074
دوشنبه, 03/10/1400 - 08:28
نویسنده : kordestan
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج

ایجاد شور انتخاباتی باید به عنوان یک وظیفه شرعی مورد توجه تک تک افراد جامعه و خاصتا مسئولان نظام قرار گیرد.

رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج :ایجاد شور انتخاباتی باید به عنوان یک وظیفه شرعی مورد توجه تک تک افراد جامعه و خاصتا مسئولان نظام قرار گیرد.

ماموستا اقبال بهمنی مدیر مرکز اسلامی شهرستان سنندج اظهار داشت: با بیان اینکه انتخابات می‌تواند در تعیین سرنوشت افراد مؤثر باشد، اظهار داشت: تشکیل دولتی مردمی، انقلابی و قوی و برآمده از رأی و نظر مردم یکی از ضرورت‌های مهم کشور به شمار می‌رود.
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سنندج انتخابات پیش‌رو را یکی از مهم‌ترین انتخابات در طول تاریخ انقلاب اسلامی دانست و گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها برای افزایش هرچه بیشتر مشارکت مردم در انتخابات استفاده کنیم.
وی با اشاره به اینکه این انتخابات نسبت به دیگر انتخابات جایگاه خاص و ویژه‌ای دارد عنوان داشت: دشمنان انقلاب از مشارکت بالای مردم ایران در انتخابات وحشت دارند و شرکت پرشور و گسترده مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان کشور‌های استکباری و دشمنانی است که بیش از چهل سال است برای ضربه زدن به کشور ما تلاش می‌کنند.
ماموستا بهمنی افزود: امیدواریم مردم با حضور آگاهانه و گسترده خود در سرنوشت سیاسی خود شاهد تحولات خوبی در بخش‌های مختلف به ویژه اقتصادی در کشور باشند.
مدیر مرکز اسلامی شهرستان سنندج بیان کرد: از مردم درخواست داریم که معیار‌های انتخابات رییس جمهور اصلح خود را براساس نیاز‌های جامعه قرار دهند.
وی افزود: امروز برای استمرار نظام جمهوری اسلامی ایران، همه ما وظیفه داریم در پای صندوق‌های رای حاضر شویم و مشارکت حداکثری داشته باشیم.
این ماموستای اهل سنت ضمن دعوت از مردم کردستان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: انتظار می‌رود که کردستانی‌ها همانند دیگر صحنه‌های دفاع از نظام و انقلاب در انتخابات نیز حضور پرشوری داشته باشند.
وی در پایان سخنان خود گفت: ایجاد شور انتخاباتی باید به عنوان یک وظیفه شرعی مورد توجه تک تک افراد جامعه و خاصتا مسئولان نظام قرار گیرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید