شناسه : 56835
پنجشنبه, 03/20/1400 - 10:32
نویسنده : kordestan28
کارگروه رسانه و فضای مجازی شهرستان بیجار

مهمترین نیاز جامعه امروز یک دولت خدمتگزار با روحیه جهادی است

🔹فرمانده سپاه بیجار در کارگروه رسانه و فضای مجازی عنوان کرد:مهمترین نیاز جامعه امروز یک دولت خدمتگزار با روحیه جهادی است

سید مرتضی میرآقایی فرمانده سپاه بیجار در جمع فعالان رسانه ای و فضای مجازی بیجار با تاکید بر اینکه مهمترین نیاز جامعه امروز برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی تشکیل یک دولت خدمتگزار با روحیه جهادی است، گفت: در حال حاضر مهمترین رسالت فعالان رسانه ای و خبرنگاران دعوت مردم به مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای است.
سرهنگ میراقایی شامگاه گدشته در جلسه کارگروه رسانه و فضای مجازی که با حضور اعضای شورای تامین، هیات نظارت و بازرسی انتخابات و جمعی از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی شهر بیجار در سالن نور سازمان تبلیغات برگزار شد، اظهار داشت: انتخابات ۲۸ خرداد مصداق بارز پیچ تاریخی که رهبر معظم انقلاب فرمودند است.
وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، انتخابات یک فرصت است و نباید اجازه بدهیم دشمنان از این فرصت تاریخی به نفع خودشان استفاده کنند.
فرمانده سپاه بیجار گفت: مهمترین نیاز امروز جامعه با توجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی، تشکیل یک دولت انقلابی با روحیه جهادی و خدمتگزاری است.
میرآقایی عنوان کرد: با حضور مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای باید دولتی تشکیل شود که به داشته های دورن کشور اعتقاد قلبی داسته باشد و بتواند با استفاده از طرفیت های داخلی مشکلات را حل نماید.وی عنوان کرد: در این برهه از زمان به دور از نگاه حزبی باید عملکرد داوطلبان ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را در کفه ترازو بسنجیم و از این کفه عدالت برای رسیدن به فرد اصلح و دولتی در شان ملت و امت تلاش کنیم.
فرمانده سپاه بیجار در ادامه سخنان خود به سم پاشی معاندان و مخالفان نظام در ایام انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و بیان داشت: آنهایی که حرف دشمنان را تکرار می کنند آب در هاونگ دشمن می ریزند و این یک خطر جدی برای اهداف اعتلای نظام است.
میراقایی عنوان کرد: خبرنگاران و فعالان رسانه ای و فضای مجازی با ابزاری که در دست دارند نقش مهمی در بصیرت افزایی و اغنا سازی و انتخاب آگاهانه مردم دارند.
وی تاکید کرد: فعالان فضای مجازی و خبرنگاران در فرصت باقی مانده تا روز انتخابات بابد مردم را به حضور حداکثری در پای صندوق های رای دعوت کنند.
وی در قسمت دیگری از سخنان خود اظهار داشت: مشکل کشور ما جناح بازی نیست به فرموده رهبر معظم انقلاب مهمترین مشکل حال حاضر وضعیت معیشتی و اقتصادی، ازدواج، طلاق، بیکاری و کوچک شدن سفره مردم است که موجب بروز آسیب های اجتماعی شده است.
میراقایی تصریح کرد: برکت انتخاب آگاهانه به جامعه برمی گردد و به برکت همین انتخاب آگاهانه سفره های مردم باز خواهد شد و در پی آن شاهد کاهش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.فرمانده سپاه بیجار اضافه کرد: در شان مردم ایران نیست که یک روز در صف روغن و روز دیگر در صف مرغ باشند و با توجه به ظرفیت های موجود داخلی ما نیازمند یک مسوول خدمتگزار هستیم که بتواند با اعتقاد و دلسوزی مشکلات مردم را احصاء و در راه رفع آن قدم بردارد.
وی گفت: در چند روز باقی مانده تا انتخابات باید با برگزاری جلسات روشنگری و بصیرت افزابی بر حضور حداکثری مردم و انتخاب فرد اصلح تاکید کنیم.
میرآقایی یادآور شد: در طول هشت سال جنگ تحمیلی هزار نفر از جوانان این مملکت خون خود را برای حفظ آب و خاک این کشور دادند و ما باید در مقابل خون آنها مسوول هستیم و از ما خواهند پرسید ما نگذاشتیم یک وجب از خاک عزیز کشورمان به دست دشمن بیفتد اما شما نتوانستید با حضور حداکثری خود یک انتخاب اصلح داشته باشید.

1 دیدگاه
kordestan28 پنجشنبه, 03/20/1400 - 10:33

افزودن دیدگاه جدید