شناسه : 60759
پنجشنبه, 04/31/1400 - 10:07
نویسنده : kordestan
شهرستان سروآباد -استان کردستان

دیدار و بازدید سردار فرمانده محترم سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه ،اعضای شورا و بسیجیان پایگاه شهید ویسی ترخان آباد

سردار فرمانده محترم سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه ،اعضای شورا و بسیجیان پایگاه شهید ویسی ترخان آباد دیدار و بازدید نمود.

دیدار  و بازدید سردار فرمانده محترم سپاه بیت المقدس استان کردستان از پایگاه ،اعضای شورا  و بسیجیان پایگاه شهید ویسی ترخان آباد
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان بیان داشتند: امروز به برکت انقلاب اسلامی امنیت در جای جای میهن اسلامی برقرار است و همین امنیت بدست آمده از خون پاک شهیدان و ادامه راه آنها توسط همین مردم است.
وی تاکید کرد: امنیت پایدار ایران اسلامی امروز توسط خود ملت ایران حاصل شده است و این مهم به دلیل اعتماد و علاقه مردم به نظام و انقلاب است که اجازه نمی دهند ناامنی و آشوب به نظام ضربه وارد کند و این مهم جای شکرگزاری و قدردانی دارد.
وی در ادامه از اهمیت های پایگاه بسیج مطالبی را بیان داشتند وهمچنین از اقدامات و برنامه های پایگاه بسیج بازدید نمود  و در پایان به دلیل فعال بودن پایگاه در امورات بسیج اعضای شورای پایگاه را مورد تشویق نقدی قرار داد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید