شناسه : 74034
یکشنبه, 08/30/1400 - 10:20
نویسنده : kordestan
کردستان

اقتدار امروز ایران از برکت بسیج و تفکر جهادی است

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: اگر در عرصه‌های مختلف همچون هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، تسلیحات نظامی و غیره در دنیا حرف برای گفتن داریم و به عنوان یک قدرت بزرگ مطرح هستیم به برکت تفکر و فرهنگ نهادینه شده بسیج در جامعه است.

سردارعلیرضا مدنی صبح دیروز در رزمایش اقتدار گروه‌های جهادی کردستان در سنندج اظهار کرد: ایران با پیروزی انقلاب اسلامی توسط بنیان گذار این نظام الهی حیات دوباره گرفت.

وی با بیان اینکه کلمه بسیج یک کلمه طیبه پاک و مطهر است و پیشبرنده است، خاطرنشان کرد: در دنیای امروزی با وجود این همه ابرقدرت حتی ابرقدرت‌ترین کشور دنیا دنبال تقلید کردن از فرهنگ بسیج است.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان افزود: بسیج دنیایی نیست، اعتقادی و معنوی است و ربطی به امورات دنیوی ندارد و به همین دلیل این همه تاکید در فرمایشات رهبری و امام امت در مورد اهمیت بسیج وجود دارد.

وی تصریح کرد: بسیج یک چیز عمومی و دلی است نه رسالت اداری و به همین دلیل تاثیرگذاری و اثربخشی بسیج در عرصه‌های مختلف می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان عنوان کرد:تفکر بسیجی و جهادی مهم‌ترین عامل مانایی انقلاب و نظام الهی ما است تفکر بسیجی کمبود در بخش‌های مختلف را جبران می‌کنند.

مدنی افزود: اگر در عرصه‌های مختلف همچون هسته‌ای، سلول‌های بنیادی، تسلیحات نظامی و غیره در دنیا حرف برای گفتن داریم و به عنوان یک قدرت بزرگ مطرح هستیم به برکت تفکر و فرهنگ نهادینه شده بسیج در جامعه است.

وی گفت: با وجود تمام تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان توانسته‌ایم در موضوع هسته‌ای جزء ۱۰ کشور اول دنیا و در زمینه موشکی ایران جزء سه کشور اول جهان است به خاطر تلاش‌ها و روحیه جهادی بوده که در دانشمندان ایران اسلامی نهادینه شده است.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان اضافه کرد: خیلی از شهدای هسته‌ای در عین گمنامی بزرگترین کارها را با روحیه جهادی انجام دادند تا جایکه امروز ایران در این عرصه در جهان حرف برای گفتن دارد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید